Наталія Миколаївна Павлюк

Працює:

з 01.06.2020р року – вихователь ЗДО № 16

Число, місяць і рік народження:

 15 вересня 1989 року 

Місце народження:

м. Бердичів

Освіта: вища

У 2009 році закінчила Бердичівський педагогічний коледж за спеціальністю «Вихователь. Методика викладання англійської мови в ДНЗ».

У 2012 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова за спеціальністю «Вихователь, сімейне виховання, організатор дошкільної освіти»

Загальний стаж роботи:

11 років 6 місяців

Педагогічний стаж роботи:

11 років 6 місяців

Самопрезентація:

Обираючи професію, я усвідомлювала одну важливу річ, що дитинство є та велика пора життя, коли закладається основа всьому майбутньому моральної людини. Саме через це я зрозуміла, що моя професійна місія полягає у тому, аби підтримувати на такому нелегкому шляху дитинчат і допомагати їм його долати разом. Я дружня, впевнена, рішуча. Відповідальна, наполеглива і  цілеспрямована. Моя робота для мене – це не просто місце та спосіб заробітку коштів. Моя робота – це можливість проявити себе більше, ніж просто вихователь, як для дітей, батьків, так і для колег.

Моє кредо: Виховання має скеровувати діяльність, а не пригнічувати її. Завдання педагога в тому, щоб насичувати та сприяти, спостерігати, заохочувати, спонукати, а не втручатися, наказувати чи обмежувати (Марія Монтессорі).